Instappen in de groepen stijldansen, lijndansen, jeugddansen, Latin Moves en G-dans

Is het mogelijk om in te stappen bij onze verschillende dansgroepen?  Natuurlijk is dat mogelijk!
Stijldansen : 
Heb je ooit danslessen gevolgd en wil je niet helemaal van vooraf aan beginnen, kan je proberen om in te springen in ons eerste jaar.  De basispassen hebben zij inmiddels achter de rug.  De eerste dansles van de tweede reeks is op zaterdag 14 januari 2023 van 19u30 tot 20u30.  Proberen is volledig vrijblijvend.
Kijk je liever naar een hogere groep?  Ons tweede jaar heeft les op zondag 15 januari van 18u30 tot 19u30, ons vierde jaar heeft les op zaterdag 14 januari van 20u30 tot 21u30, ons vijfde jaar heeft les op zaterdag 14 januari van 18u30 tot 19u30 en ons jaar vijf+ heeft les op zondag 15 januari van 19u30 tot 20u30.  Jullie kunnen ook bij verschillende groepen proberen, om te kijken in welke groep jullie zich het beste voelen!  Jullie kunnen ook bij meerdere groepen komen proberen, alles is vrijblijvend.  Let op!  Dit is enkel voor koppels met danservaring!  Voor meer info, mail ons via deze website, of naar vliegen.ivo@telenet.be.
Lijndansen : Instappen kan op zondag 15 januari 2023 van 20u30 tot 21u30.  Dit is geen country dance, maar hedendaagse muziek voor volwassenen, waarbij men op lijnen dezelfde bewegingen (danspasjes) uitvoert (geen koppeldans).
Jeugddansen : In onze groep Funkykids kunnen jongeren instappen vanaf derde kleuterklas, 1ste en 2de leerjaar, op vrijdag 13 januari 2023 van 19 tot 20 uur.  Proberen kost niets!
In onze groep Streetteens kunnen jongeren instappen vanaf het 3de leerjaar tot het middelbaar, op donderdag 12 januari van 18u30 tot 19u30.
Latin Moves : Danspasjes op Zuid Amerikaanse muziek voor volwassenen (geen koppeldans, maar vergelijkbaar met zumba).  Instappen is mogelijk op donderdag 12 januari van 20u15 tot 21u15.
G-dans : Personen met een beperking.  Instappen is mogelijk op vrijdag 13 januari van 20 tot 21 uur.
Voor meer info, aarzel niet om ons te mailen via deze website, of naar vliegen.ivo@telenet.be en misschien tot binnenkort.
Wij zijn een gezellige dansclub, vraag het maar aan onze leden!